Bitva o Sevastopol

Bitva za Sevastopol / Battle for Sevastopol

bitka-sevastopolP bitka-sevastopolP
bitka-sevastopolZ bitka-sevastopolZ
Na sklade
12,95 €
Dostupnosť: posledné kusy

Zvukové normy: 5.1

Rok výroby: 2015

Dĺžka: 118 min

Dátum výroby: 2017

Distribútor: BONTON

Jazykové verzie: česká, ruská

Titulky: české

Kategórie: dráma, vojnové, historické

EAN kód: 8596978569455

Historická dráma o legendárnej snajperke ZSSR Ljudmile Pavličenkovej, prezývanej "pani smrť", ktorá počas 2.svetovej vojny zabila pri obrane Odesy a Sevastopoľa 309 nepriateľov. Vo filme sú zachytené nielen reálne udalosti, ale aj osobný život Ljudmily: podceňovanie otcom, láska k trom mužom, silný patriotizmus, odvaha, tvrdosť, ale tiež strach a skrývaná ženskosť. Tieto charakteristiky hrdinky prispeli tiež k tomu, že sa stala vo svojej dobe, veľmi obdivovanou a populárnou. Bola pozvaná i do Bieleho domu, kde sa spriatelila s Eleanorou, manželkou prezidenta Roosvelta. Vystúpila na konferencii a prispela tak k rýchlejšiemu víťazstvu spojencov nad hitlerovským Nemeckom...
Nikola Vígerová4.1.2017 10:14
Dobry den, prosim Vas anglicka verzia filmu je vlastne povodna kde je eng aj rus dabing tam kde ma byt? Pretoze som videla uz aj rusku verziu kde je eng dabing predabovany na rustinu. Za odpoved vopred dakujem.
 
DVDBEST
19.1.2017 14:06
Potvdzujeme, že pri voľbe ruského jazyka sú anglicky hovorené pasáže v angličtine. Český dabing je použitý aj v anglických aj v ruských pasážach.
 
Ak chcete položiť otázku k produktu musíte byť prihlásení.
Prihlásiť sa môžete tu.
 
Réžia: Sergej Mokrickij
Dĺžka: 118
Zvukové normy: 5.1
Dátum výroby: 2017